Do targów
pozostało jedynie
0
mies.
3
tyg.
4
dni
19
godz.
0%
50%
100%
Strona główna Newsy O nas Agenda Sponsorzy Wystawcy Dla zwiedzających Nagrody Relacje online Podróż i pobyt Kontakt

Newsy

III edycja Targów 3D SHOW na PGE Narodowym już 18 i 19 listopada 2017 roku – w tym roku zobaczymy aż trzy strefy: Druk 3D, VR i Drony.

Dodano: 19 lipca 2017 18:16

W poprzednich edycjach skupiliśmy się przede wszystkim na druku 3D, jednak zachęceni sukcesem dwóch poprzednich edycji postanowiliśmy pójść o krok dalej. 

Nasze targi ukierunkowane są na nowe technologie. Poprzez organizację eventu chcielibyśmy ukazać ich siłę oraz liczne zastosowania. Druk 3D odważnie wchodzi na polski rynek, jednak na tym nie kończą się innowacje. 

W tym roku na scenę zawita także wirtualna rzeczywistość oraz drony. Dzięki nim odwiedzający z pewnością zagoszczą znacznie dłużej. Rynek VR oraz dronów rozwija się w Polsce coraz prężniej. Dzięki wirtualnej rzeczywistości możemy znaleźć się w miejscach i robić rzeczy, o których nawet nie śniliśmy. Drony natomiast przestały być nieosiągalnym wynalazkiem, a wykorzystywane są obecnie na skalę masową. Powstają coraz to nowsze zastosowania dronów począwszy od skanowania budynków poprzez film i fotografię, a kończąc na usługach kurierskich. Jak widać potencjał jest ogromny, a wszystko to znajdziecie na najbliższych Targach 3D SHOW.

Na miejscu będzie czekać na was łącznie 210 wystawców prezentujących swoje najnowsze produkty i usługi. Jakie?  Zdradzić nie możemy wszystkiego, przekonajcie się osobiście odwiedzając nas 18 i 19  listopada na Stadionie PGE Narodowym.


Firma Ursus oficjalnym Sponsorem Głównym Targów 3D SHOW – prezentacja prototypu pojazdu wydrukowanego w 3D

Dodano: 19 lipca 2017 18:10
Sponsorem Głównym tegorocznej edycji Targów 3D SHOW została firma URSUS. 
Zaprezentuje ona zdecydowanie jeden z najciekawszych prototypów - auto wydrukowane w technologii 3D. Jest to elektryczny samochód dostawczy o ładowności 3,5 tony, który trafi do sprzedaży już za 2-3 lata. Projekt wydruku i realizacja zostały przeprowadzone przez Radomskie Centrum Innowacji i Technologii – spółkę należącą do ARP i działającą pod marką Infinitech 3D. Jest to jeden z największych wydruków wyprodukowanych w Polsce. Model wytworzony jest w technologii SLS z żywicy światłoutwardzalnej za pomocą drukarki, której przestrzeń robocza wynosi ponad 2 metry.
Zapraszamy do zobaczenia prototypu na własne oczy podczas Targów 3D SHOW.