Do targów
pozostało jedynie
0
mies.
3
tyg.
4
dni
19
godz.
0%
50%
100%
Strona główna Newsy O nas Agenda Sponsorzy Wystawcy Dla zwiedzających Nagrody Relacje online Podróż i pobyt Kontakt

O nas

Targi 3D Show 2017 to już III edycja jednego z największych wydarzeń branżowych w Polsce. To miejsce spotkania trzech najbardziej obiecujących i przyszłościowych dziedzin nowoczesnych technologii:

- Druk i skanowanie 3D
- Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość
- Drony

Technologia 3D to dziś niezwykle dynamicznie rozwijająca się branża wkraczająca w niemal każdą dziedzinę życia. Ekscytuje i przykuwa uwagę nawet zwykłych Użytkowników, przez co staje się wyjątkowo atrakcyjna medialnie. Formuła naszych targów stanowi doskonałą okazję dla ukazania w najlepszym świetle jej możliwości i ogromu zastosowań. Łącząc trzy pionierskie tematyki, stwarzamy przestrzeń do nawiązania relacji z największymi firmami branżowymi, które mogą zaowocować w nowe produkty lub rozwinąć już istniejące. To niepowtarzalna okazja dla odwiedzających, aby zobaczyć na własne oczy oraz wypróbować najnowsze osiągnięcia tych dziedzin.
3DShow to także liczne wkłady, warsztaty i szkolenia poświęcone wyżej wymienione tematyce. Do udziału zapraszamy zarówno przedstawicieli świata biznesu jak i osoby poszukujące wiedzy i niesamowitych przeżyć wizualnych.


Organizator

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Nowych Technologii pomysłodawca Akceleratora+, inicjatywy wspierającej nowoczesne, technologiczne, rozwiązania przemysłowe. Zapewniamy pomoc przedsiębiorcy na każdym etapie jego działalności od usług eksperckich po wdrożenie gotowego produktu. Nasz zespół to grupa składająca się z profesjonalistów o różnym doświadczeniu zawodowym oraz szerokiej wiedzy z wielu dziedzin. Wspólnie tworzymy unikalną całość, która pozwala na przeprowadzenie Partnera przez cały proces dynamicznego rozwoju.


Co przyniosły poprzednie dwie edycje?

Poprzednie dwie edycje to wielka dawka energii. Do tej pory Targi 3D Show przyciągnęły ponad 120 wystawców oraz 15 tys. zwiedzających. Zaprezentowanych zostało blisko 150 różnych urządzeń i maszyn oraz setki wydrukowanych modeli i projektów. Odbyły się liczne premiery światowe nowych rozwiązań, którym towarzyszyły warsztaty i debaty.